Je rok 2009, vyrážíme do světa financí a zdaleka netušíme, jak toto rozhodnutí ovlivní naše životy do budoucna. Poznáváme, co je to finanční poradenství a zpětně děkujeme za tuto zkušenost, jelikož jsme poznali, jak se to dělá, dělat nemá a dělat může.

Od roku 2012 na sobě velmi tvrdě pracujeme a víme, že pro naše klienty jsme styčnými důstojníky, pokud potřebují zjistit, jak se finanční záležitosti doopravdy mají, zda-li jim instituce říkají pravdu nebo je balamutí, aby prodaly. Dlouho si uvědomujeme, že naše práce je posláním. Posláním, pomáhat lidem. Hojně se mezi námi pohybují finanční dravci, kteří číhají na svou kořist. Známe to, jelikož řada našich klientů byla takto naháněna jako lovná zvěř. Ukazujeme jim, že naše práce je do jisté míry podobná, avšak velmi odlišná.

Naše práce má smysl a naše řešení je postaveno na prostém pilíři: selský rozum. Selský rozum využívaly naše babičky, naši dědové, jejich rodiče, prarodiče a v dnešní době je to trochu nedostatkové zboží. Pojďme ho tedy společně opět najít a pojďme ho najít v tak složitém světě, jakým svět financí je.

Mějte svůj plán, jinak skončíte v plánu někoho jiného” a tím bychom se měli řídit všichni. Proto plánujme. Plánujme Váš finanční život. Má to smysl.